Dzień Babci i Dziadka z Pierogarnią Stary Młyn

Dzień Babci i Dziadka z Pierogarnią Stary Młyn

Siateczka uroczych zmarszczek na twarzy, ciepłe, miękkie dłonie, już nie tak silne, ale zawsze otwarte ramiona, blask, mądrość i miłość w oczach – tacy właśnie są Babcia i Dziadek, osoby wyjęte jakby z kartek baśni, przepełnieni wyłącznie tym, co dobre. W naszych Pierogarniach zajmują swoje szczególnie miejsce – Dziadkowie jako naczelni smakosze, a Babcie jako mistrzynie pyszności. Zapraszamy do wspólnego świętowania i wyróżnienia swoich Dziadków i Babć z naszymi wyrobami!

 

Smakowite celebrowanie święta Babci i Dziadka

Jak to jest, że rosół od Babci ZAWSZE smakuje lepiej niż ten, robiony dokładnie tak samo, ale przez mamę? Dlaczego Babcia potrafi zrobić idealne ciasto na pierogi? Dlaczego zawsze ma w swojej „magicznej szafeczce” słodycze, skoro sama ich unika ze względu na cukier? Jakim cudem potrafi robić na drutach, skoro oczy odmawiają Jej posłuszeństwa, a ręce drętwieją?

A Dziadek? Czy jest coś, na czym się nie zna? Jak On to robi, że nigdy się nie spóźnia, a przecież nie ma smartphone z przypomnieniami? Jak to jest, że ma aż cztery laski, a kondycję lepszą od taty….? I skąd u Niego tyle skarbów, skoro nie lubi chodzić po sklepach?

Każdy ma jakąś własną historię z Babciami i Dziadkami w roli głównej, ale wszystkie łączy jedno – zawsze wywołują łezkę wzruszenia, śmiech do rozpuku lub po prostu czuły uśmiech. Mieć Dziadków to jak mieć prawdziwy skarb w domu i każdy, kto jeszcze ich ma, powinien czuć się wyjątkowo. Są jak portal między dwoma światami, prawdziwa skarbnica wiedzy, doświadczenia i miłości. Dlatego, kiedy zbliża się czas Dzień Babci i Dziadka, warto celebrować go w odpowiedni sposób, by poczuli się wyjątkowo. Zdecydowanie na to zasługują!

Dlatego zachęcamy do skorzystania z oferty naszej Pierogarni – o smakach Babć i Dziadków wiemy wszystko, bo… właśnie z nich czerpiemy! I zamknęliśmy je w pełnym uroku i pyszności koszu prezentowym, który idealnie sprawdzi się jako piękny upominek na ten wspaniały dzień!

 

Kosz prezentowy na Dzień Babci i Dziadka ze Starego Młyna

Co umieściliśmy w naszym zestawie prezentowym dla Dziadków? Coś idealnego, by rozgrzać w zimowy wieczór, wzmocnić odporność, napełnić dom wspaniałym aromatem i po prostu delektować się miłymi chwilami. To idealny prezent i na dobre zdrowie, i na jeszcze lepsze samopoczucie! W koszu dostępnym w toruńskich Pierogarniach znajdują się:

  • smarowidło piernikowe
  • śliwki w syropie
  • napar jabłkowo-cynamonowy
  • syrop pigwowiec
  • konfitura z płatków róż
  • nektar z czarnej porzeczki

Skąd wiemy, że to idealny prezent dla Babci i Dziadka? To proste. We wszystko, co robimy, wkładamy serce, dobre emocje i doświadczenie, co więcej – pomagają nam w tym… nasze własne Babcie! Bardzo wiele receptur naszych dań pochodzi właśnie z babcinych notatników i to od nich wiemy tyle o smakach, kształtach, formach, metodach i sztuczkach, by wszystkie nasze potrawy były przepełnione i smakiem, i miłością. W Spiżarni Starego Młyna znajdzie się więc mnóstwo tradycyjnych smaków, stworzonych w ciepłej, domowej atmosferze. To się czuje, to się smakuje i to z pewnością docenią wszyscy Dziadkowie!

Co więcej – nasze upominki możemy osobiście dostarczyć do domu każdej Babci i każdego Dziadka na terenie Torunia lub też wysłać przesyłką kurierską. Dziadkowie potrafią robić niespodzianki, dlaczego więc nie odwdzięczyć się im w taki sam sposób…?

 

Zapraszamy na Dzień Babci i Dziadka w Pierogarni Stary Młyn

Oczywiście zdajemy sobie doskonale sprawę, że każda Babcia i każdy Dziadek mają inny gust. Więc jeśli nie ma się pewności, czy nasz kosz ze smakołykami faktycznie będzie smakował – zapraszamy do celebrowania święta Dziadków w inny sposób!

Menu naszych Pierogarni skrojone jest tak, by każde pokolenie znalazło swój idealny smak. Zachęcamy więc do zaproszenia Dziadków na pyszny obiad lub kolację. Nasze pierogi, lepiochy, zupy czy mięsa z pewnością rozpieszczą ich podniebienia. Warto również sprawdzić inne nasze oferty prezentowe, jak i samemu skomponować kosz pełen smakowitości dla Dziadków. W naszej spiżarni można znaleźć między innymi pyszne smarowidła, prawdziwe, naturalne przetwory z owoców – konfitury, nektary i syropy – ciekawe octy, a także miody, kawy, herbaty, słodkości i różnego rodzaju napitki. Warto również zerknąć na nasze gadżety – może Babcia potrzebuje nową torbę na zakupy, a Dziadek długopis? Polecamy również vouchery – wówczas Dziadkowie sami wybiorą idealny dla siebie dzień na zjedzenie czegoś smacznego. 

Mieć Babcię i Dziadka to mieć prawdziwe szczęście! Warto się tym cieszyć, warto docenić i… warto sprawić przyjemność wyjątkowo smacznymi upominkami! Zapraszamy na świętowanie Dnia Babci i Dziadka z Pierogarniami Stary Młyn!

Przeczytaj również

Menu śniadaniowe w Pierogarni Stary Młyn

Menu śniadaniowe w Pierogarni Stary Młyn

Nie ma to jak zacząć dzień od pysznego...

czytaj
Wielkanoc w Starym Młynie

Wielkanoc w Starym Młynie

Jak smakuje Wielkanoc? Smak Wielkanocy to żurek, który...

czytaj