Firmowe Święta z Pierogarnią Stary Młyn

Firmowe Święta z Pierogarnią Stary Młyn

Wigilia – nic nie może się z nią równać, nie ma drugiego tak magicznego dnia w ciągu roku! I nie ma żadnych wymówek, by nie spędzić jej wyjątkowo, także w zaciszu przestrzeni biurowej, kiedy po zamknięciu laptopów i notesów wszyscy uśmiechają się z myślą o Pierwszej Gwiazdce. Z naszą Pierogarnią można zorganizować wspaniałą i smakowitą Wigilię firmową, która będzie idealnym preludium to świątecznego wolnego czasu.

 

Świąteczny catering dla firm od Pierogarni Stary Młyn

Święta to doskonały czas, by zacieśniać więzy i stworzyć wyjątkową atmosferę partnerstwa i wspólnoty. A nic tak nie łączy ludzi jak dobry posiłek! Dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą – Stary Młyn poleca się na firmowe święta, proponując trzy opcje cateringowe, w zależności od czasu, możliwości i smaków. Pewne jest jedno – nasz świąteczny catering zmieni oblicze firmowej Wigilii i przemieni ją w prawdziwe, nastrojowe, pyszne święto! Co proponujemy?

 

Oferta tradycyjna – świąteczny poczęstunek ze Starego Młyna

W ofercie tradycyjnej, idealnej na szybkie, ale jakościowe firmowe spotkanie świąteczne po godzinach, znajdzie się nasz wyśmienity barszcz z puszystym piecuchem oraz lepiochy z kapustą i grzybami. To idealna opcja na niewielki, ale spragniony świątecznych smaków głód. Do tego polecamy wyśmienitą zasmażaną kapustę i zestawy sosów oraz świeży, domowy kompot z czerwonych owoców. Zwieńczeniem idealnego świątecznego spotkania będzie nasza wypieszczona szarlotka na ciepło, z lodami i bitą śmietaną. Jej cynamonowo-jabłkowy aromat to coś, czego nie może zabraknąć w grudniowy czas.

 

Oferta szlachecka – catering na dobrą firmową wigilię

Jeśli firmowa wigilia ma mieć nieco bardziej wystawny charakter, proponujemy ofertę szlachecką, z nieco bardziej rozbudowanym menu. Znajdzie się w nim aromatyczna zupa grzybowa oraz do wyboru dwa spośród czterech dań głównych. Wśród nich nie zabraknie naszych pierogów oraz ryb, wraz z dwoma z czterech zielonych dodatków – do wyboru dwa rodzaje kapusty, buraczki lub mix surówek, a także z dwoma z czterech dodatków w postaci ziemniaczków w różnych formach. Można wybrać także jeden z dwóch deserów – ciasto czekoladowe lub chrupiącą bezę, natomiast bez limitu jest kawa, herbata oraz woda z cytryną. Do obiadu proponujemy domowe kompoty. Z pewnością z takiego świątecznego przyjęcia nikt nie wyjdzie głodny!

 

Oferta królewska – elegancka firmowa kolacja wigilijna ze Starego Młyna

Planując wystawne świąteczne spotkanie, takie, by każdy poczuł się jak przy domowym wigilijnym stole, warto zapoznać się z naszą ofertą królewską, która obfituje w smakowitości z naszej Pierogarni. Tym razem do menu dołączamy przystawki – rybne oraz bigos, a także dwie zupy do wyboru – barszczyk lub grzybową oraz aż trzy dania główne spośród siedmiu propozycji! Są i nasze pierogi, i fantastyczne mięsa, a także ryby. Do nich można dobrać dwa z trzech ziemniaczanych dodatków oraz dwie z czterech zieleninek. Na deser oferujemy szarlotkę lub ciasto czekoladowe. Obiad uświetnią napoje – domowe kompoty, nielimitowane kawa, herbata oraz woda z cytryną, a także kieliszek głębokiego, smakowitego wina owocowego, które każdy świętujący otrzyma gratis. Taką firmową świąteczną kolację każdy zapamięta na długo!

 

Firmowe prezenty ze Starego Młyna

Po pysznej wigilijnej kolacji pora na, a jakże, prezenty! Tutaj również warto nam zaufać, bo jesteśmy specjalistami od uszczęśliwiania i mamy wyśmienite propozycje na świąteczne upominki dla pracowników. Proponujemy dwa zestawy smakowitości z naszych spiżarni, które umilą każdy zimowy wieczór – Prezent Jarosza i Prezent Anielski, a wśród nich aromatyczne konfitury, smarowidła i inne pyszności. Do tego można domówić butelkę polskiego wytrawnego wina o gruszkowym smaku! Jeśli jednak ciężko zdecydować się na którąś opcję, może wybrać także kartę podarunkową do Starego Młyna, do zrealizowana w jednej z naszych Pierogarni – wówczas każdy podąży za własnym sercem i własnym smakiem!

Uwaga, uwaga – prezenty możemy personalizować, dodając np. logo firmy. Są też elegancko zapakowane!

Firmowe spotkanie świąteczne to doskonały czas na integrację, wspólną zabawę z dala od obowiązków i po prostu miłe spędzenie czasu w gronie współpracowników. Jeśli jeszcze uświetni się je pysznym jedzeniem, przygotowywanym z sercem, z doskonałych składników – czego chcieć więcej? Świąteczny catering firmowy ze Starego Młyna z pewnością sprawi, że biznesowa Wigilia będzie idealnym zwieńczeniem całego roku owocnej współpracy, a jednocześnie doskonałym wstępem do magicznego, bożonarodzeniowego czasu. Zadbamy o to, by było po prostu pysznie!

Przeczytaj również

Wiosna w Pierogarni Stary Młyn

Wiosna w Pierogarni Stary Młyn

Wiosna ah to ty! Już nie mogliśmy się...

czytaj
Menu śniadaniowe w Pierogarni Stary Młyn

Menu śniadaniowe w Pierogarni Stary Młyn

Nie ma to jak zacząć dzień od pysznego...

czytaj