Oferta świąteczna Pierogarni Stary Młyn

Oferta świąteczna Pierogarni Stary Młyn

Żadne inne święto nie ma tak wyjątkowych smaków i zapachów jak Święta Bożego Narodzenia – ich niezwykły aromat od razu kojarzy się z ciepłem, radością, szczęściem i miłością. Każdy powinien to poczuć, by móc zatracić się w zapachach przepysznych świątecznych pierogów, soczystej ryby czy kuszącego czerwienią barszczu. Dlatego też Stary Młyn przygotował wyjątkową ofertę świąteczną, pełną wszystkiego, co sprawi, że Boże Narodzenie znów będzie wyjątkowo smaczne!

 

Świąteczny catering ze Starego Młyna – radość na zamówienie

Wszyscy kochają święta, ale nie każdy ma możliwość, czas i ochotę, aby przygotować się do nich w kuchni, na nieśpiesznym gotowaniu świątecznych specjałów. Nasze Pierogarnie wychodzą naprzeciw tym, którzy chcą delektować się smakiem świątecznych potraw, ale potrzebują wsparcia w ich przygotowywaniu – świąteczny catering ze Starego Młyna śpieszy z pomocą!

W naszym świątecznym cateringu znajduje się wszystko, co łączy się z ze szczęściem i przyjemnością płynącą ze Świąt Bożego Narodzenia. Nie zabraknie tu zarówno tradycyjnych wigilijnych potraw, jak barszczu czy zupy grzybowej, karpia smażonego na maśle, bigosu myśliwskiego, różnych rodzajów śledzi oraz rzecz jasna świątecznych pierogów na zamówienie; podobnie jak i dań oraz przekąsek, idealnych na inne, bożonarodzeniowe okoliczności. Każdy odnajdzie u nas to, co od razu skojarzy mu się z tymi świętami! Gwarantujemy mnóstwo dobrego smaku, porcję ciepła, uncję radości i tony miłości, włożone do każdego świątecznego pieroga, każdego uszka w barszczu i do każdego wyjątkowego dania!

Wszystkie nasze Młyny oferują takie same świąteczne potrawy na dowóz.

 

Świąteczny catering dla firm i nie tylko

Oferta Starego Młyna skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm, a także dla wszystkich tych, którzy potrzebują cateringu na spotkania wigilijne. Cudowny smak świątecznych potraw wykonanych od serca, uświetni każdy świąteczny stół. Jak zawsze pracujemy na najlepszych składnikach – stawiamy na naturalność i prawdziwość smaków. Kochamy gotowanie na święta, a to sprawia, że nie tylko pierogi, ale i całe nasze świąteczne menu na dowóz, jest naprawdę wyjątkowe!

 

Smaczne świąteczne zestawy prezentowe – dla każdego coś pysznego!

Prezent dla łasucha? Coś rozpieszczającego dla bliskiej osoby? Stary Młyn poleca się jako pośrednik Świętego Mikołaja – proponujemy wyjątkowe, gotowe zestawy świąteczne, złożone z samych pyszności, nie tylko dla miłośników pierogów (choć zawsze warto je sprezentować!), które nadają się nie tylko na świąteczny stół, ale także umilą każdy zimowy dzień.

Upominki świąteczne ze spiżarni Pierogarni Stary Młyn to idealny pomysł na oryginalny podarek dla kogoś, kto lubi przekąsić sobie coś dobrego. Oferujemy prezenty dla bliskich, złożone z naszych własnoręcznie przygotowywanych pyszności, a także miłych gadżetów takich jak skarpetki w pierogi czy ekologiczne torby.

Każdy zestaw stworzony jest z myślą o konkretnej osobie i zawiera takie smakołyki, które są do niej dopasowane, np. pyszne konfitury czy herbaty owocowe dla babci, kwas chlebowy dla taty albo kawa dla mamy. Mamy również zestawy, które ucieszą każdego wegetarianina lub miłośnika konkretów – z naszym wspaniałym bigosem, smalcem i innymi rarytasami, idealne na rodzinny prezent lub też dla kogoś, kto tęskni za domowymi smakami.

Świąteczne zestawy prezentowe z Pierogarni Stary Młyn pakujemy w estetyczne pudełka i przyozdabiamy w naturalny, elegancki sposób tak, by wszystko ze sobą współgrało. Pysznie będzie znaleźć taki prezent pod choinką!

 

Świąteczny catering i smaczne prezenty – oferta Starego Młyna dla każdego Pierogomaniaka

Wszystkich, którzy chcą poczuć ducha Świąt i znaleźć na swoim stole tradycyjne, przepyszne dania, a w skarpecie atrakcyjny, ciekawy i niemniej pyszny prezent – zapraszamy do skorzystania z oferty świątecznej Pierogarni Stary Młyn. Zachęcamy także do składania zamówień na dania z klasycznego menu, które również możemy dostarczyć wraz dowozem świątecznych potraw. Świętujcie z nami i smakujcie z nami! Serdecznie zapraszamy!

Przeczytaj również

Wiosna w Pierogarni Stary Młyn

Wiosna w Pierogarni Stary Młyn

Wiosna ah to ty! Już nie mogliśmy się...

czytaj
Menu śniadaniowe w Pierogarni Stary Młyn

Menu śniadaniowe w Pierogarni Stary Młyn

Nie ma to jak zacząć dzień od pysznego...

czytaj