Spiżarnia Pierogarni

Spiżarnia Pierogarni

Spiżarnia budzi skojarzenia z piwniczką u Babci, którą po brzegi wypełniają weki ze swojskimi przetworami, przywodzące na myśl wspomnienia minionego lata i ciepło domowego ogniska. Czy może być coś lepszego od domowych smaków zamkniętych w słoikach, które w każdej chwili można otworzyć i urządzić ucztę dla siebie i najbliższych…?

 

Internetowy sklep z pysznościami

Spiżarnia Pierogarni Stary Młyn to nic innego jak internetowy skarbiec z tym, co najlepsze: z pierogami w pieca, pierogami z wody, konfiturami, przetworami, gotowymi daniami w słoikach i innymi smakowitościami. A to wszystko zamknięte w słoikach, butelkach, opakowaniach na wynos po to, by wyruszyć w drogę prosto pod Twoje drzwi.

 

Dostawa gdziekolwiek jesteś

Pierogarniane specjały ze Spiżarni wyruszają na ratunek głodnym i tęskniącym za domową kuchnią. Pozwól się wyręczyć, a domowy obiad zostanie dostarczony prosto do Twojego domu!

Nie ważne, gdzie mieszkasz – góry, morze, Mazury, czy też za granicą – dla nas nie ma przeszkód nie do pokonania – dostarczamy nasze produkty również poza Polskę. Niedługo pierogowe szaleństwo ogarnie cały świat! A to wszystko jest możliwe, dzięki temu, że pierogi są hartowane i pakowane w atmosferze ochronnej z datą przydatności do spożycia 2 tygodnie, a dania gotowe i przetwory pasteryzowane.

A co najważniejsze w domowym gotowaniu to to, że wszystko jest ręcznie robione w Grodzie Kopernika, bez żadnych dodatków, polepszaczy smaku czy barwników.

 

Najwyższa dbałość o jakość

Pierogarnia Stary Młyn dba o to, by wszystkie sprzedawane w Spiżarni produkty były jak najwyższej jakości oraz żeby podgrzane w domu nie odbiegały smakiem od tych przygotowanych w Pierogarnianej kuchni, gdzie kucharze wkładają mnóstwo miłości do każdego przygotowywanego dania, a restauracyjne doświadczenie mogło zawitać do Waszych domów na stałe.

Rozsmakujcie się w naszych domowych przetworach, pachnących miłością do gotowania!

 

Historia Spiżarnii Pierogarni Stary Młyn

Założyciele restauracji w czasie pandemii pragnęli przenieść kulinarne doświadczenie z Pierogarni Stary Młyn na stoły tęskniących za swojskimi  obiadami Gości, bez potrzeby wychodzenia z domu. Spiżarnia powstała nie tylko z miłości do serwowania domowych obiadów, które w każdej chwili można otworzyć i rozsmakować się w ręcznie przygotowanych wyrobach, ale też z powodu pandemii, która wymusiła czasowe zamknięcie restauracji dla Gości i spowodowała konieczność dostaw bezkontaktowych, które są teraz możliwe i tak chętnie podejmowane.

 

Dla każdego coś pysznego!

  • pierogi pieczone, a wśród nich otulające ciepłem dziecięcych wspomnień Babcine z białym serem i śmietanką oraz tradycyjne pierogi Zza miedzy wschodniej z twarogiem, ziemniakami i cebulką,
  • pierogi z wody, w tym Pirackie, Rycerskie czy Diabelskie… – sprawdźcie, jakie smaki skrywają się pod tymi tajemniczymi nazwami,
  • zupy i dania gotowe, wśród których nie może zabraknąć klasycznego barszczu, bigosu czy gulaszu,
  • przetwory z owoców, a tam m.in. nasza duma, czyli śliwki w syropie, które są laureatem pierwszego miejsca konkursu „Nasze Dobre z Kujaw i Pomorza” oraz konfitury i nektary owocowe.

W spiżarnianej ofercie są także dania i pierogi wegańskie, by każdy mógł się cieszyć smakiem pierogów, które nie mają sobie równych. A to jeszcze nie wszystko! Produktów w sklepie jest bez liku: octy, smarowidła, miody, popitki, sosy, syropy, słodkości, kawy i herbaty… Ooj, jest w czym wybierać!

 

Sklep stacjonarny

Dobrą wiadomością jest również to, że poza przestrzenią wirtualną, czyli stroną spizarnia.pierogarnie.com możecie spotkać nasz punkt stacjonarny ze smakowitościami pod nazwą Spiżarnia Stary Młyn. Kupicie tam produkty, które są sprzedawane w sklepie internetowym Ze Spiżarni Stary Młyn, a wisienką na torcie jest to, że ze sklepu stacjonarnego również dowozimy – wystarczy, że do nas zadzwonisz.

 

A oto, gdzie możecie znaleźć smakowitości ze Spiżarni Pierogarni stacjonarnie:

  • Toruń, ul. Generała Józefa Bema 44-58,

Przeczytaj również

Wiosna w Pierogarni Stary Młyn

Wiosna w Pierogarni Stary Młyn

Wiosna ah to ty! Już nie mogliśmy się...

czytaj
Menu śniadaniowe w Pierogarni Stary Młyn

Menu śniadaniowe w Pierogarni Stary Młyn

Nie ma to jak zacząć dzień od pysznego...

czytaj