Spiżarnia Pierogarni

Spiżarnia Pierogarni

Spiżarnia budzi skojarzenia z piwniczką u Babci, którą po brzegi wypełniają weki ze swojskimi przetworami, przywodzące na myśl wspomnienia minionego lata i ciepło domowego ogniska. Czy może być coś lepszego od domowych smaków zamkniętych w słoikach, które w każdej chwili można otworzyć i urządzić ucztę dla siebie i najbliższych…?

 

Spiżarnia Pierogarni Stary Młyn to nic innego jak internetowy skarbiec z tym, co najlepsze: z pierogami w pieca, pierogami z wody, konfiturami, przetworami, gotowymi daniami w słoikach i innymi smakowitościami. A to wszystko zamknięte w słoikach, butelkach, opakowaniach na wynos po to, by wyruszyć w drogę prosto pod Twoje drzwi.

 

Pierogarniane specjały ze Spiżarni wyruszają na ratunek głodnym i tęskniącym za domową kuchnią. Pozwól się wyręczyć, a domowy obiad zostanie dostarczony prosto do Twojego domu!

 

Nie ważne, gdzie mieszkasz – góry, morze, Mazury, czy też za granicą – dla nas nie ma przeszkód nie do pokonania – dostarczamy nasze produkty również poza Polskę. Niedługo pierogowe szaleństwo ogarnie cały świat! A to wszystko jest możliwe, dzięki temu, że pierogi są hartowane i pakowane w atmosferze ochronnej z datą przydatności do spożycia 2 tygodnie, a dania gotowe i przetwory pasteryzowane.

A co najważniejsze w domowym gotowaniu to to, że wszystko jest ręcznie robione w Grodzie Kopernika, bez żadnych dodatków, polepszaczy smaku czy barwników.

 

Pierogarnia Stary Młyn dba o to, by wszystkie sprzedawane w Spiżarni produkty były jak najwyższej jakości oraz żeby podgrzane w domu nie odbiegały smakiem od tych przygotowanych w Pierogarnianej kuchni, gdzie kucharze wkładają mnóstwo miłości do każdego przygotowywanego dania, a restauracyjne doświadczenie mogło zawitać do Waszych domów na stałe.

Rozsmakujcie się w naszych domowych przetworach, pachnących miłością do gotowania!

 

A co właściwie stoi za tym, że powstała Spiżarnia Pierogarni Stary Młyn?

 

Przede wszystkim założyciele restauracji chcieli przenieść kulinarne doświadczenie z Pierogarni Stary Młyn na stoły tęskniących za swojskimi  obiadami Gości, bez potrzeby wychodzenia z domu. Spiżarnia powstała nie tylko z miłości do serwowania domowych obiadów, które w każdej chwili można otworzyć i rozsmakować się w ręcznie przygotowanych wyrobach, ale też z powodu pandemii, która wymusiła czasowe zamknięcie restauracji dla Gości i spowodowała konieczność dostaw bezkontaktowych, które są teraz możliwe i tak chętnie podejmowane.

 

W Spiżarni Pierogarni Stary Młyn każdy znajdzie coś dla siebie!

 

  • pierogi pieczone, a wśród nich tradycyjne Babcine z białym serem i śmietanką oraz Zza miedzy wschodniej z twarogiem, ziemniakami i cebulką,
  • pierogi z wody, w tym Pirackie, Rycerskie czy Diabelskie… – sprawdźcie, jakie smaki skrywają się pod tymi nazwami,
  • zupy i dania gotowe, wśród których nie może zabraknąć barszczu, bigosu czy gulaszu,
  • przetwory z owoców, a tam m.in. nasza duma, czyli śliwki w syropie, które są laureatem pierwszego miejsca konkursu „Nasze Dobre z Kujaw i Pomorza” oraz konfitury i nektary owocowe.

 

W spiżarnianej ofercie są także dania i pierogi wegańskie, by każdy mógł się cieszyć smakiem pierogów, które nie mają sobie równych. A to jeszcze nie wszystko! Produktów w sklepie jest bez liku: octy, smarowidła, miody, popitki, sosy, syropy, słodkości, kawy i herbaty… Jest tego tak dużo, że aż w głowie się nie mieści!

 

Dobrą wiadomością jest również to, że poza Internetem, na stronie spizarnia.pierogarnie.com możecie spotkać stacjonarne punkty ze smakowitościami w kilku miastach pod nazwą Frykasy Stary Młyn. Kupicie tam produkty, które są sprzedawane w sklepie internetowym Spiżarni Stary Młyn, a wisienką na torcie jest to, że ze sklepów stacjonarnych również dowozimy – wystarczy, że do nas zadzwonisz.

 

A oto, gdzie możecie znaleźć smakowitości ze Spiżarni Pierogarni stacjonarnie:

  • Toruń, ul. Generała Józefa Bema 44-58,
  • Kwidzyn, ul. Krótka 4,
  • Brodnica, ul. Henryka Sienkiewicza 6,
  • Gdynia, ul. Admirała Józefa Unruga 5.

Przeczytaj również

Świętowanie Wielkanocy ze Starym Młynem

Świętowanie Wielkanocy ze Starym Młynem

Pisanki, kraszanki, jajka malowane… Tak brzmią słowa piosenki,...

czytaj
Świętuj Walentynki w Pierogarniach Stary Młyn!

Świętuj Walentynki w Pierogarniach Stary Młyn!

Miłość niejedno ma imię i oblicze, można kochać...

czytaj