Spiżarnia Pierogarni

Spiżarnia Pierogarni

Spiżarnia budzi skojarzenia z piwniczką u Babci, którą po brzegi wypełniają weki ze swojskimi przetworami, przywodzące na myśl wspomnienia minionego lata i ciepło domowego ogniska. Czy może być coś lepszego od domowych smaków zamkniętych w słoikach, które w każdej chwili można otworzyć i urządzić ucztę dla siebie i najbliższych…?

 

Spiżarnia Pierogarni Stary Młyn to nic innego jak internetowy skarbiec z tym, co najlepsze: z pierogami w pieca, pierogami z wody, konfiturami, przetworami, gotowymi daniami w słoikach i innymi smakowitościami. A to wszystko zamknięte w słoikach, butelkach, opakowaniach na wynos po to, by wyruszyć w drogę prosto pod Twoje drzwi.

 

Pierogarniane specjały ze Spiżarni wyruszają na ratunek głodnym i tęskniącym za domową kuchnią. Pozwól się wyręczyć, a domowy obiad zostanie dostarczony prosto do Twojego domu!

 

Nie ważne, gdzie mieszkasz – góry, morze, Mazury, czy też za granicą – dla nas nie ma przeszkód nie do pokonania – dostarczamy nasze produkty również poza Polskę. Niedługo pierogowe szaleństwo ogarnie cały świat! A to wszystko jest możliwe, dzięki temu, że pierogi są hartowane i pakowane w atmosferze ochronnej z datą przydatności do spożycia 2 tygodnie, a dania gotowe i przetwory pasteryzowane.

A co najważniejsze w domowym gotowaniu to to, że wszystko jest ręcznie robione w Grodzie Kopernika, bez żadnych dodatków, polepszaczy smaku czy barwników.

 

Pierogarnia Stary Młyn dba o to, by wszystkie sprzedawane w Spiżarni produkty były jak najwyższej jakości oraz żeby podgrzane w domu nie odbiegały smakiem od tych przygotowanych w Pierogarnianej kuchni, gdzie kucharze wkładają mnóstwo miłości do każdego przygotowywanego dania, a restauracyjne doświadczenie mogło zawitać do Waszych domów na stałe.

Rozsmakujcie się w naszych domowych przetworach, pachnących miłością do gotowania!

 

A co właściwie stoi za tym, że powstała Spiżarnia Pierogarni Stary Młyn?

 

Przede wszystkim założyciele restauracji chcieli przenieść kulinarne doświadczenie z Pierogarni Stary Młyn na stoły tęskniących za swojskimi  obiadami Gości, bez potrzeby wychodzenia z domu. Spiżarnia powstała nie tylko z miłości do serwowania domowych obiadów, które w każdej chwili można otworzyć i rozsmakować się w ręcznie przygotowanych wyrobach, ale też z powodu pandemii, która wymusiła czasowe zamknięcie restauracji dla Gości i spowodowała konieczność dostaw bezkontaktowych, które są teraz możliwe i tak chętnie podejmowane.

 

W Spiżarni Pierogarni Stary Młyn każdy znajdzie coś dla siebie!

 

  • pierogi pieczone, a wśród nich tradycyjne Babcine z białym serem i śmietanką oraz Zza miedzy wschodniej z twarogiem, ziemniakami i cebulką,
  • pierogi z wody, w tym Pirackie, Rycerskie czy Diabelskie… – sprawdźcie, jakie smaki skrywają się pod tymi nazwami,
  • zupy i dania gotowe, wśród których nie może zabraknąć barszczu, bigosu czy gulaszu,
  • przetwory z owoców, a tam m.in. nasza duma, czyli śliwki w syropie, które są laureatem pierwszego miejsca konkursu „Nasze Dobre z Kujaw i Pomorza” oraz konfitury i nektary owocowe.

 

W spiżarnianej ofercie są także dania i pierogi wegańskie, by każdy mógł się cieszyć smakiem pierogów, które nie mają sobie równych. A to jeszcze nie wszystko! Produktów w sklepie jest bez liku: octy, smarowidła, miody, popitki, sosy, syropy, słodkości, kawy i herbaty… Jest tego tak dużo, że aż w głowie się nie mieści!

 

Dobrą wiadomością jest również to, że poza Internetem, na stronie spizarnia.pierogarnie.com możecie spotkać punkt stacjonarny ze smakowitościami pod nazwą Spiżarnia Stary Młyn. Kupicie tam produkty, które są sprzedawane w sklepie internetowym Ze Spiżarni Stary Młyn, a wisienką na torcie jest to, że ze sklepu stacjonarnego również dowozimy – wystarczy, że do nas zadzwonisz.

 

A oto, gdzie możecie znaleźć smakowitości ze Spiżarni Pierogarni stacjonarnie:

  • Toruń, ul. Generała Józefa Bema 44-58,

Przeczytaj również

Placki ziemniaczane, knedle, kluski i kopytka w naszej odsłonie!

Placki ziemniaczane, knedle, kluski i kopytka...

Pierogi to nasze główne danie, które przyrządzamy dla...

czytaj
Propozycje deserów od Pierogarni Stary Młyn

Propozycje deserów od Pierogarni Stary Młyn

Nie ma to jak chwila przyjemności przy dobrej...

czytaj