Pierogarnia Stary Młyn

Nasze pierogarnie - tanie dobre jedzenie

Miłośników pierogów zapraszamy do naszych restauracji znajdujących się w wielu polskich miastach. Świeżutkie, pachnące i przepyszne domowe pierogi można zjeść w Gdańsku, Bydgoszczy, Toruniu, Poznaniu oraz Wrocławiu. Każda pierogarnia oferuje nie tylko tanie dobre jedzenie, ale także wyróżnia się miłą obsługą i wspaniałą atmosferą.

Pierogi domowe tradycyjne i z pieca

W menu dostępnym w lokalach nie zabraknie gotowanych lepiochów i aromatycznych piecuchów. Pierogi domowe z mięsnym, wegetariańskim lub słodkim farszem są gorące podawane na stół. Ich smak zachwyca zarówno osoby kochające ten przysmak, jak i tych, którzy szukają pomysłu na smaczny i syty obiad. Wszystkie pierogi tradycyjne i pierogi z pieca wykonywane są na miejscu ze świeżych składników, często pochodzących od regionalnych dostawców. Uzyskujemy w ten sposób potrawy zapewniające wyjątkowe doznania smakowe, niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na pierogi na wynos, czy skosztujesz ich w lokalu.

Pierogi na wynos z dowozem

Wracasz do domu i przypomina Ci się, że nie masz nic na kolację? Odwiedź naszą pierogarnie i zabierz pierogi na wynos. Będą równie pyszne i aromatyczne jak te zjedzone w lokalu, dlatego zasmakują zarówno Tobie, jak i Twoim bliskim. Oferujemy także pierogi z dowozem – nasi kierowcy szybko dotrą we wskazane miejsce byś mógł cieszyć się smakiem i zapachem pysznych piecuchów, lepiochów oraz innych potraw oferowanych przez nasze lokale. Pierogi na dowóz możesz zamówić telefonicznie lub przez internet. Zapraszamy do odwiedzenia naszych restauracji.