OFERTA

Ten smak, ten zapach, ten klimat… to wszystko w Pierogarni Stary Młyn! Jedyne takie miejsce dla prawdziwych wielbicieli swojskiego klimatu i babcinych smakołyków. 


Pyszne dania dla każdego!

Naszą specjalnością są pyszne pierogi – do wyboru, do koloru… łagodne i pieprzne, lepiochy i piecochy, na słodko i na kwaśno, z mięsiwem i warzywami. Mamy też placki i kluchy, czyli wszystko, co było na stołach naszych babć! To smakołyki zawsze robione przez nas miejscu i zgodnie z tradycyjna receptura. Możemy też serwować dania zaproponowane przez Ciebie!Miejsce z klimatem – najlepsze na imprezę

Zakładaj buty i chyżo przybywaj do naszej izby! Pierogarnia to najlepsze miejsce na organizację uroczystości rodzinnych i firmowych. Chrzest, jubileusz, urodziny czy rocznica… każdy u nas poczuje się wyśmienicie! Zapraszamy licznie w gronie rodziny i przyjaciół. Dajemy gwarancję, że zabawa będzie przednia! Nasza Pierogowa Drużyna zadba o to, aby jadła i napitku nie brakowało dla nikogo!Zapytania prosimy kierować na adres e-mail:  pierogarnie@pierogarnie.com lub telefonicznie 56 621 10 46. Zespół Pierogarni z chęcia pomoże Państwu skomponować idealne menu.

 Stary Toruń 1
Stary Toruń 2
Stary Toruń 3
Stary Toruń 4
Stary Toruń 5