Oferty pracy

Dołącz do naszej załogi!

Zapraszamy osoby, które myślą o związaniu się z naszą marką na dłużej, ale również szukającej pracy sezonowej.

Stary Młyn – Łódź

Piotrkowska 37, 90-001 Łódź
tel. 42 662 02 20
lodz@pierogarnie.com
rekrutacja@restaurators.eu

Kelner

Twoje zadania:

  • obsługa Gości w lokalu
  • sprzedaż priorytetowych produktów
  • dbanie o czystość i wizerunek lokalu

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w obsłudze Gościa (mile widziane)
  • doświadczenie w sprzedaży (mile widziane)
  • uśmiech i pozytywne nastawienie do Gości

O to co mamy dla ciebie:

  • praca w zespole, który się wspiera
  • umowa zlecenie
  • wynagrodzenie podstawowe i jasny system premiowy
  • szkolenia wewnętrzne
  • elastyczny grafik np. możliwość łączenia pracy ze studiami
  • rozwój przez realizację swoich pomysłów oraz możliwość uczestnictwa w różnych projektach gastronomicznych
  • praca w stabilnej i szybko rozwijającej się firmie

Dodatkowo oferujemy:

  • możliwość rozwoju i awansu
  • pakiet medyczny
  • ubezpieczenie grupowe
  • kartę MultiSport
  • imprezy firmowe
  • lokal w samym sercu Starówki

Jeśli chcesz do nas dołączyć, wypełnij poniższy formularz