Świętuj Dzień Matki z Pierogarnią Stary Młyn!

Świętuj Dzień Matki z Pierogarnią Stary Młyn!

Jest jeden taki dzień w roku, absolutnie specjalny i przebijający wszelkie inne święta – Dzień Matki. To właśnie wtedy wszystko, co dzielone, zaczyna się mnożyć, a całe dobro, które Mamy dają swoim dzieciom, wraca do nich… może być w formie kwiatów, drobnych upominków, a może też po prostu w obecności i prostych słowach, takich jak dziękuję, kocham Cię Mamo, wszystkiego najlepszego. Stary Młyn zachęca do tego, by do wszelkich życzeń dołączyć też coś pysznego. Bo choć serca Mamy nie trzeba zdobywać, to jednak warto je rozpieszczać. Dlatego zapraszamy do celebrowania Dnia Matki w naszych Pierogarniach!

 

Smaczne upominki na Dzień Matki z Pierogarni Stary Młyn

Nie ma świąt bez upominków! A że w naszych Pierogarniach pracują sami miłośnicy sprawiania przyjemności, także na Dzień Matki przygotowaliśmy urocze, pełne swojskich pyszności prezentowe boxy, które uszczęśliwią każdą kobietę, a już na pewno każdą Mamę! Są wypełnione smakowitymi, aromatycznymi dobrociami, które sprawią przyjemność szczególnie, jeśli będzie można ich posmakować z dziećmi podczas wspólnego popołudnia. A co można znaleźć w naszych prezentach na Dzień Matki?

  • Smarowidło piernikowe, idealne na rozgrzanie matczynego serca.
  • Napar jabłkowo-cynamonowy, czyli – można powiedzieć – dekonstrukcję szarlotki, ciasta ukochanego przez wszystkich!
  • Konfiturę z czarnej porzeczki, doskonałą na śniadania, deserów, a nawet ulubionej maminej herbaty.
  • Syrop malinowy – do lodów będzie idealny!

Wszystkie te dobroci, stworzone według naszych autorskich receptur z naturalnych składników, pakujemy w ozdobny karton, dodajemy do nich mnóstwo serca i owijamy wstążeczką, dzięki czemu otrzymuje się gotowy upominek dla ukochanej Mamy. Ale to oczywiście nie wszystko!

 

Dzień Matki w Starym Młynie

Nasze Pierogarnie to doskonałe miejsce na celebrowanie wyjątkowych okazji, a Dzień Matki zdecydowanie do takich należy! Dlatego zachęcamy do tego, by zaprosić Mamę (a także całą rodzinę!) na wspólne biesiadowanie i rozsmakowanie się w naszych wyjątkowych potrawach. Na wszystkich głodnych czekają nasze cudownie puszyste, wypełnione miłością i smakiem pierogi, a także wiele innych pysznych potraw – aromatyczne zupy, treściwe mięsiwa i desery tworzone z największą czułością. Co więcej – w każdym naszym Starym Młynie można znaleźć potrawy sezonowe, ze świeżynek, na które teraz jest najlepszy czas, oraz regionalne, które pozwolą otworzyć się na nowe smaki. Domowy klimat naszych Pierogarni z pewnością podkreśli piękno chwil spędzonych z rodziną. U nas miłość wyczuwalna jest we wszystkich potrawach i z pewnością każda Mama odnajdzie ją nie tylko w spojrzeniach swoich dzieci, ale także na talerzu!

Zapewne każda Mama pamięta ten etap w swoim życiu, kiedy wypicie ciepłej kawy graniczyło z cudem… w Starym Młynie zimna kawa jest tylko na zamówienie, z lodem i bitą śmietaną, a ciepłej i aromatycznej jest pod dostatkiem i to kilka rodzajów! Dlatego też, jeśli nie na obiad, warto zaprosić Mamę do naszych Pierogarni na pyszne napoje ciepłe i zimne –  kawy, herbaty, orzeźwiające drinki, a także na szlachetne wina oraz piwa. Dla każdego znajdzie się coś odpowiedniego, zarówno z procentami, jak i bez. Pyszny napój, wypity bez pośpiechu z pewnością rozpieści każdą Mamę!

 

Celebruj Dzień Mamy ze Starym Młynem!

W naszych Pierogarniach – a także poprzez stronę superprezenty.pl – można również nabyć voucher upominkowy dla Mamy na dowolną kwotę, dzięki któremu Mama będzie mogła odwiedzić dowolny Stary Młyn, rozsiąść się wygodnie i rozsmakować, w czym tylko będzie chciała! Taki prezent z pewnością Ją ucieszy – nasze potrawy są niczym SPA dla kubków smakowych! Oczywiście, zachęcamy do towarzyszenia Mamie, ale także do dania jej odrobiny „luzu” – niech odwiedzi nas z koleżankami czy też solo, by w błogiej ciszy i miłej atmosferze zjeść bez pośpiechu to, na co ma ochotę.

Można u nas także zakupić różne smakowite produkty z naszej spiżarni, zrobione według autorskich receptur, i samodzielnie stworzyć oryginalny prezentowy box na Dzień Matki. Swojskie smarowidła, przetwory z owoców, miody, herbaty, popitki, słodkości, octy, syropy, a także ciekawe gadżety pozwolą skomponować miłą paczuszkę pełną wszystkiego, co pyszne, która będzie ciekawym prezentem na Dzień Matki.

Każda okazja jest dobra, by odwiedzić Stary Młyn i zakosztować naszych potraw. Ale szczególnie doceniamy piękno wspólnych, rodzinnych chwil, przesyconych życzliwością, radością, miłością i szczęściem. Dlatego zapraszamy do świętowania Dnia Matki w Pierogarniach Stary Młyn.

Drogie Mamy – kochamy, dziękujemy, doceniamy!

Przeczytaj również

Menu śniadaniowe w Pierogarni Stary Młyn

Menu śniadaniowe w Pierogarni Stary Młyn

Nie ma to jak zacząć dzień od pysznego...

czytaj
Wielkanoc w Starym Młynie

Wielkanoc w Starym Młynie

Jak smakuje Wielkanoc? Smak Wielkanocy to żurek, który...

czytaj