Stary Młyn Bydgoszcz

Poznaj historyczny klimat Bydgoszczy i legendarny smak pierogów!
Rozkoszuj się nim z rodziną i bliskimi.

4

ocena ocena ocena ocena ocena
  • Jedzenie bardzo dobre, obsługa ze strony Pana kelnera profesjonalna, a atmosfera bardzo miła, widok na rzekę robi swój klimat. Polecam
  • Przepyszne jedzenie i przemiła kelnerka Martyna. Pełen profesjonalizm! Zawsze chętnie wracamy Polecam
  • Jesteśmy bardzo zadowoleni z dzisiejszej obsługi kelnera - nie narzucał się, był uprzejmy i swobodny. Jedzenie jak zawsze dobre :-)

O naszej restauracji

Zapraszamy do serca zabytkowej Bydgoszczy! Tak, tak, u nas też mnóstwo jest zabytków - a nasza Pierogarnia znajduje się w centrum dawnego, XIV-wiecznego miasta lokacyjnego, dosłownie tętniącego historią. I klimat ten oddaliśmy w wystroju, w którym tradycja i naturalne materiały łączą się z przytulnością oraz ciepłem biesiady w gronie najbliższych.

A do tego jeszcze niebanalne okoliczności przyrody, bo u nas rozkoszować będziesz się nie tylko smakiem legendarnych pierogów, ale także widokiem zieleni, natury i rzeki Brdy - znajdujemy się nad samym jej brzegiem!

Zapraszamy: rozgość się i rozsmakuj - tak w naszych pierogach, jak i w ciepłej, przyjaznej atmosferze.

O naszej kamienicy

Ulica Poznańska to jedna z najważniejszych historycznych arterii Bydgoszczy, nad którą królowała Brama Poznańska, stanowiąca część murów obronnych miasta. To tutaj od XVI do XIX wieku znajdował się kościół szpitalny św. Krzyża, pełniący funkcję przytułku dla chorych i ubogich. Kamienica przy Poznańskiej 4, do której mamy przyjemność zapraszać naszych Gości, usytuowana jest na brzegu Brdy, lewego dopływu Wisły, największego w jej dolnym biegu. Taka lokalizacja umożliwia podziwianie piękna rzeki przez duże, słoneczne okna - a jest na co popatrzeć, gdyż Brda należy do najczystszych rzek w Polsce i pochwalić może się bogatą fauną i florą wodną.

Jak dojechać?

Którędy do legendarnych pierogów?

Teraźniejszości

Sprawdź, co u nas słychać! Promocje, oferty specjalne i wiele więcej.
Wiosna w Pierogarni Stary Młyn

Wiosna w Pierogarni Stary Młyn

Wiosna ah to ty! Już nie mogliśmy się...

czytaj
Menu śniadaniowe w Pierogarni Stary Młyn

Menu śniadaniowe w Pierogarni Stary Młyn

Nie ma to jak zacząć dzień od pysznego...

czytaj
Wielkanoc w Starym Młynie

Wielkanoc w Starym Młynie

Jak smakuje Wielkanoc? Smak Wielkanocy to żurek, który...

czytaj
Zobacz więcej