LOKALNI DOSTAWCY

WYDARZENIA KULTURALNE

Bliska jest nam też idea „małych ojczyzn”, wspieramy więc wydarzenia kulturalne – m.in. Święto ulicy Most Pauliński, Camerimage czy Tofifest – oraz inicjatywy charytatywne, takie jak WOŚP, Schronisko dla Zwierząt czy Domy Dziecka.

NAGRODY

Cieszymy się też, że nasza aktywność (nie tylko kulinarna) doceniana jest na szerokich wodach – uhonorowani zostaliśmy bowiem Specjalną Nagrodą Publiczności Nasze Dobre z Kujaw i Pomorza 2019, tytułem Markowy Lokal Torunia 2013 oraz członkiem sieci Dziedzictwa Kulinarnego Kujaw i Pomorza.

ZESPÓŁ PIEROGARNI

Świętujemy także we wspólnym gronie: Wigilię, Walentynki, zamknięcie sezonu letniego, rocznice i urodziny członków naszego Zespołu oraz oczywiście, urodziny samej Pierogarni. Każdego miesiąca wybieramy Pracownika Miesiąca i spotykamy się na zebraniach, które łączymy z pysznym śniadaniem.

Stawiamy sobie za cel zarówno dobrze nakarmić naszych Gości, jak i tworzenie przyjaznego, uczciwego środowiska, pragniemy mieć udział w ciekawych, wartościowych przedsięwzięciach. Jeżeli chcesz dołączyć do naszego Zespołu, jesteś zainteresowany/a franczyzą Pierogarni lub widzisz inne pole do współpracy – koniecznie się do nas odezwij.

Jeśli chcesz zacząć z nami współpracować
skontaktuj się z nami: sandra.rybicka@restaurators.eu