Poznaj nasz zespół!

Cześć, to my – pierogowa rodzina!

Poznajcie osoby, które na co dzień kryją się w biurze oraz naszych restauracjach.

 

Każda osoba to istotna część zespołu! Jesteśmy przekonani, że dobra organizacja pracy i zgrany zespół to klucz do sukcesu – u nas to zdecydowanie się sprawdza!

 

Odwiedzając nasze lokale, widzicie równie wspaniałą drużynę – każdy lokal jest pełny zaangażowanych i niesamowitych ludzi.

 

Pierogarnia Stary Młyn nie jest siecią restauracji, jesteśmy rodzinną firmą, której serce bije w mieście piernika – Toruniu. To właśnie tu powstała pierwsza Pierogarnia Stary Toruń.

Pierogarnia Stary Młyn to nieustanny rozwój, nowe projekty, nowe wyzwania i więzi na lata.

Jesteśmy otwarci na współpracę! Oferujemy możliwość otworzenia własnej restauracji jako franczyzobiorca. Jeżeli jesteś zainteresowany – zapraszamy do kontaktu.

Maciej Podlaszewski

Manager zarządzający
maciej.podlaszewski@restaurators.eu

Wódz i decydent. Człowiek czynu. Jego decyzje nie są pochopne i szybkie, ale za to zawsze właściwe. Kopalnia pomysłów lepszych i gorszych. Prywatnie zapalony podróżnik i miłośnik borówek. Posługuje się pseudonimami i grypserą. Zje wszystko co ma w zasięgu wzroku - Twoje jedzenie szczególnie.

Rafał Podlaszewski

Prezes

Decydent drugi, ale nie mniej ważny. Człowiek dusza. Z nim nie zginiesz i nie będziesz miał depresji. Jedyna w firmie osoba bez maila. Prywatnie miłośnik przysiadów, twarogu i kawy ze Starego Torunia. Nieustannie szuka dilerów jajek, masła orzechowego i oleju lnianego.

Kamila Wójciak

Dyrektor ds. restauracji i administracji
kamila.wojciak@restaurators.eu

Kieruje biurem i restauracjami. Znana jako biała mewa. Na Aliexpress wchodzi 5 razy dziennie, nie pamięta nawet co już zamawiała. Pani estetka, uwielbia to co piękne i poukładane. Jeżeli podasz jej coś ładnego - na pewno zrobi zdjęcie z ładnym filtrem i wyśle Ci na Messengerze. Fanka Pana Pączka gdzie podobno można kupić najładniejsze pączusie.

Natalia Łaszewska

Manager ds. HR
natalia.laszewska@restaurators.eu

Rekrutuje i zatrudnia. To od niej macie pierwsze dokumenty do pracy i w razie zmian - dalsze. Ogarnia urzędy, pozwolenia na pracę, szkoli nowych pracowników. Spełniona mama dwóch synów. Mol książkowy. Z racji jej nieskończonej miłości do Chirurgów zaczynamy podejrzewać, że szykuje się do zmiany branży.

Sandra Rybicka

Manager ds. rozwoju
sandra.rybicka@restaurators.eu

W Pierogarni niemalże od zarania dziejów. Ogarnia wszystko stanowczo i zasadniczo. Przy niej nie ma ziewania. Wolny czas spędza podróżując w najdalsze zakątki świata. W poszukiwaniu idealnego chleba i masła zwiedza lokalne restauracje z zapartym tchem.

Oksana Wolińska-Chesnokov

Mł. Manager ds. rozwoju
oksana.wolinska@pierogarnie.com

Dba o to aby jak najwięcej osób usłyszało o pierogach. Promocja i media to jej drugie imię. Jeżeli nie ma z nią kontaktu - na pewno gra w Wiedźmina lub Cyberpunka, żeby ukończyć wszystkie questy. Mama Leonarda 45-kilogramowego golden retriever'a, który skrada wszystkie serca.

Agata Radtke

Mł. Manager ds. administracji i logistyki
agata.radtke@restaurators.eu

Największa ogarniaczka w firmie, załatwia wszystko ze stoickim spokojem. Kupi nawet to, co wydaje się niemożliwe do zdobycia, a otchłanie magazynów nie mają przed nią tajemnic. Miłośniczka nurkowania – szczególnie ekstremalnego. Krąży pogłoska, że z rekinami już się nawet zaprzyjaźniła.

Łukasz Zielazny

Mł. Manager ds. szkoleń i HR
lukasz.zielazny@restaurators.eu

Najbardziej enigmatyczna postać w firmie. Nasz Trener tajemniczy Don Pedro z Krainy Deszczowców. Niby ktoś coś słyszał o nim albo widział ale to tylko pogłoski. Zadaje dużo pytań. Na pewno przechowuje w domu notatki o Tobie. Zaczynamy myśleć, że ma status świadka koronnego.

Kasia Wojniusz

St. specjalista ds. sprzedaży
katarzyna.wojniusz@pierogarnie.com

Nasza mistrzyni rezerwacji. Zawsze z telefonem i kalendarzem w ręce. W swoim chaosie odnajduje się doskonale i żaden szczegół nie umknie jej uwadze. Organizatorka i kreatorka doświadczeń Gości. Uwielbia leżakowanie na słońcu i kanapki robione przez męża.

Barbara Kopocińska

St. specjalista ds. administracji
barbara.kopocinska@restaurators.eu

Człowiek przy kasie. Liczy i rozlicza lokale z tego, co zarobiły. Trzeba się u niej dużo tłumaczyć, jeśli coś się jej nie zgadza. Zakochana po uszy w córce Asi. Nie zaśnie jak nie przeczyta kilku stron dobrej książki. Ewentualnie kilkuset. Dla niej dzień bez czegoś pysznego jest dniem straconym.

Karolina Dondalska

Specjalista ds. administracji
karolina.dondalska@restaurators.eu

Prawdziwa królowa w świecie faktur. Dba o ich poprawność i przekazanie do płatności. Pomiędzy pracą a studiami prawniczymi czyta filozofię i mitologię oraz poluje na długie suknie w kwiaty, które wyczuje z odległości 50 km. W przyszłości może być pierwszą wytatuowaną panią Prezydent.

Sylwia Domżalska

Specjalista ds. marketingu
sylwia.domzalska@restaurators.eu

Monitoruje rynek, kształtuje opinię i buduje w Gościach Pierogarni apetyt na więcej. Dla niej jedzenie to opowieść, a restauracja to przede wszystkim doświadczenie. Miłośniczka historii z dreszczykiem i nachosów z sosem serowym. Każdy kąt jej domu to potencjalna przestrzeń dla nowej rośliny.

Tatiana Dera

Mł. Manager restauracji w Toruniu - Rynek Staromiejski 10
tatiana.dera@pierogarnie.com

Trzyma straż nad Pierogarnią w samym sercu toruńskiej Starówki. Zdolna do motywowania innych w sposób, który nie ma sobie równych. Odbierze telefon o świcie i o zmroku oraz w kinie w Lublinie. Poza pracą oddaje się swojej pasji do podróży, podczas których eksploruje nowe smaki i kuchnie.

Dominika Walter

Mł. Manager restauracji w Toruniu - Most Pauliński 2-10
dominika.walter@pierogarnie.com

Głowa najstarszej Pierogarni sieci. Piosenki Dawida Podsiadło towarzyszą jej w pracy i poza nią. Miłość do pierogów zaszczepiła swojej energicznej córeczce, która kiedyś chce pójść w jej ślady i pracować w Pierogarni. W wolnym czasie musi wybierać między spaniem a oglądaniem F.R.I.E.N.D.S.

Sylwia Badtke

Manager restauracji w Toruniu - Łazienna 28
sylwia.badtke@pierogarnie.com

Z Pierogarnią związana od ponad dekady, gdzie początkowo jako kelnerka, a teraz managerka ponad wszystko ceni konkrety i dobrą organizację. Szczęśliwa narzeczona i mama dwójki córeczek i psiaka. W wolnej chwili rozwiązuje krzyżówki logiczne i spotyka się z przyjaciółką. Woli smutną prawdę niż kłamstwo.

Mariusz Magdziarczyk

Manager Pierogarni Stary Młyn Gdańsk
mariusz.magdziarczyk@pierogarnie.com

Manager Pierogarni w domu Neptuna. Gdy chcesz go wkurzyć, przyjdź ze szklanką świeżo wyciśniętego soku, ale gdy chcesz zapunktować stek z La Pampa będzie idealny! Właśnie odkrywa się na lato, więc jeśli zobaczysz chłopaka z mięśniami jak Johny Bravo i opalenizną jak z Afryki to na pewno jest Mario.

Tomasz Tomaszewski

Manager Pierogarni Stary Młyn Wrocław
tomasz.tomaszewski@pierogarnie.com

Ogarniacz i mózg operacji we Wrocławiu. Lubi czystość i jej wymaga. Z Pierogarni nie wychodzi, szuka miejsca na materac, żeby tam zamieszkać. Uwielbia ludzi i rozmowy z nimi. Kocha jedzenie, ale tylko to smaczne, innego nie toleruje. Sport? Tak, o ile nie musi wybierać między sportem a jedzeniem.

Adrianna Gralak

Mł. Manager Pierogarni Stary Młyn Gdańsk
adrianna.gralak@pierogarnie.com

Z początku człowiek biegający z tacą, teraz człowiek do zadań specjalnych. Coś niemożliwego dla niej nie istnieje. Swoją determinacją i siłą potrafi uratować świat niczym Wonder Woman. W wolnym czasie jeździ autem, odkrywając najskrytsze zakamarki Kaszub i regionalne kuchnie oraz gotuje i robi formę na lato.

Piotr Kluczny

Mł. Manager Pierogarni Stary Młyn Łódź
piotr.kluczny@pierogarnie.com

Prosty chłopak z małego miasta na czele łódzkiej Pierogarni. Przygotowany na każdą okoliczność z mottem „jeśli jakieś zdarzenie jest prawdopodobne i możliwe to na pewno się zdarzy”. W wolnych chwilach raper z kilkoma koncertami na koncie i przyszły stand-uper z plikiem notatek w telefonie.

Magdalena Dąbrowska

Manager operacyjny
Pierogarni Stary Młyn Bydgoszcz oraz Pierogarni Stary Młyn Poznań
magdalena.dabrowska@pierogarnie.com

Marcin Postek

Manager Pierogarni Stary Młyn Poznań
marcin.postek@pierogarnie.com

Grażyna i Michał Bohuszewicz

Nasi franczyzobiorcy
Właściciele Pierogarni Stary Młyn Bydgoszcz oraz Pierogarni Stary Młyn Poznań

Magdalena i Mikołaj Juszczak

Nasi franczyzobiorcy
Właściciele Pierogarni Stary Młyn Kalisz