Walentynki w Pierogarni Stary Młyn

Walentynki w Pierogarni Stary Młyn

Jak można wyrazić swoją miłość? Nie bez powodu, mówi się, że: Przez żołądek do serca! Spędzone chwile przy wspólnie przygotowanym posiłku – gotowanie dla ukochanych osób jest jeszcze bardziej przyjemne i daje nam jeszcze więcej satysfakcji. Posiłki przygotowywane z miłością, czułością i ciepłem przez naszych parterów, mamy czy babcie smakują wyjątkowo. Nasi kucharze również spełniają się w tej roli w stu procentach, przygotowując pierożki wypełniając je nie tylko przepysznym nadzieniem, ale i miłością. Zapraszamy na wyjątkowe Walentynki w ciepłej i domowej atmosferze, którą nadają specjalne dekoracje.

 

Specjalne walentynkowe potrawy w Starym Młynie

Czy święto zakochanych jest tylko dla par? Oczywiście, że nie!  W tym dniu prezentami prosto z serca obdarowują się zazwyczaj pary, ale też przyjaciele czy rodzeństwo. Dlatego jest to piękne święto, które przypomina jak ważne jest wyznawanie sobie uczuć. Możecie to wyrazić dzięki naszej pomocy!

Co sprawdzi się na walentynki z pierogowej karty menu? Połączenie soczystych wiśni oraz rozpływającej się ciemnej czekolady, zamknięte w delikatnym i puszystym cieście – DeserLove to miłość od pierwszego… ugryzienia! Połączenie wiśni oraz czekolady dosłownie rozpływa się w ustach.

Podczas święta zakochanych warto wznieść toast – za miłość, za przyjaźń, za rodzinę! Do tej chwili polecamy nasz wyjątkowy drink – Agrestowa Miłość. To połączenie bezalkoholowego wina musującego, ogórka, intensywnej mięty oraz wyrazistego musu agrestowego. Aby jeszcze bardziej rozgrzać Wasze serca, polecamy czekoladę na gorąco z polewą wiśniowo-waniliową i naszą tradycyjną bitą śmietaną, a także solą maldońską. Takie połączenie osłodzi i rozgrzeje wasze serca jeszcze bardziej.

 

Miłość do jedzenia i tradycji

Serce Polaków jest wypełnione również miłością do naszego tradycyjnego jedzenia. Kochamy dobrze zjeść i kochamy polskie dania – pierogi, kluski ziemniaczane, żurek, bigos czy kopytka, wszystkie te specjały sprawiają, że miłość do polskiej kuchni rośnie!

Pierogarnia Stary Młyn to miejsce, gdzie od lat pielęgnujemy miłość do polskiej kuchni. Staramy się korzystać z przepisów naszych babć, aby smakiem przenosić się do czasów beztroskiego dzieciństwa.

Naszą miłość do tradycji widać również w wystroju każdego lokalu. Ciepłe i przytulne wnętrza w rustykalnym stylu sprawiają, że poczujesz się jak w domu. Dodatkowo walentynkowy klimat dodają nasze specjalne dekoracje, które są na każdym kroku.

 

Najlepszy prezent na Walentynki

Najlepszym prezentem, jaki możemy podarować partnerowi, partnerce czy najbliższej rodzinie to wspólnie spędzony czas! W Starym Młynie spotkania miną w walentynkowej oraz domowej atmosferze – wśród zapachów i smaków, które pobudzają zmysły. W naszym menu znajdziesz dania tradycyjne, regionalne i ogólnokrajowe.

Nic tak do siebie nie zbliża jak wspólne rozmowy, uśmiechy, wymiana spojrzeń, a spotkanie zwieńczone pysznym jedzeniem zapamiętane jest jeszcze bardziej. Na ucztę do Pierogarni Stary Młyn zapraszamy wszystkich, którzy darzą się miłością partnerską, rodzicielską, przyjacielską czy braterską. Gwarantujemy zaspokojenie Waszych pragnień i zmysłów.

 

Kochamy to co polskie!

Oprócz miłości do tradycyjnego jedzenia, kochamy polskie produkty! Dlatego współpracujemy z lokalnymi dostawcami i rolnikami od których pozyskujemy takie produkty jak soczyste jabłka, dojrzałe pomidory, twaróg czy wina. Doceniamy nasze polskie dobra i wykorzystujemy je w przygotowaniu dań. Z połączenia wysokiej jakości produktów, pasji, dużej wiedzy oraz miłości zawsze wychodzi coś pięknego – tradycyjna kuchnia polska w wydaniu Pierogarni Stary Młyn!

Przeczytaj również

Wiosna w Pierogarni Stary Młyn

Wiosna w Pierogarni Stary Młyn

Wiosna ah to ty! Już nie mogliśmy się...

czytaj
Menu śniadaniowe w Pierogarni Stary Młyn

Menu śniadaniowe w Pierogarni Stary Młyn

Nie ma to jak zacząć dzień od pysznego...

czytaj